Anasayfa > Internet > Yandex.Browser

İNDİRİLME : 727 VERSİYON : 1.1 PLATFORM : Windows XP/Vista/7 EKLENME : 28/11/2012 GÜNCELLENME : 28/11/2012 Yandex.Browser Facebook'ta paylaş Yandex.Browser İçin Yorum Yap

Yandex.Browser

Arama motoru Yandex tarafından üretilen kolay kullanımlı internet tarayıcısı.
Sade ve hızlıYandex.Browser – İnternet kullanmayı yepyeni bir deneyime dönüştüren tarayıcı. Hızlı sayfa yükleme, sık kullanılan siteler ve sayfa görüntülemek için bolca alan. Turbo modu sayesinde sayfaları daha hızlı yükler.
Görsel FavorilerTüm sevdiğiniz siteler elinizin altında, onlara tek tıkla ulaşabilirsiniz. Görsel widgetler en güncel bilgileri gösterir: Hava durumu, trafik, sosyal paylaşım sitelerinden bildirimler.
Akıllı satır Sitelerin adreslerini ve sorgularınızı doğrudan Akıllı adres satırına girin. İpuçlarının yardımıyla daha doğru ve hızlı sorgu yapabileceksiniz.
Virüslere karşı koruma Yandex‘in güvenlik sistemi web sitelerini denetler, ayrıca indirilen dosyalar, Kaspersky antivirüs kontrolünden geçer.
Web sitesi çevirisiYandex.Browser web sitelerinin çevirisini kolayca yapar. Aralarında İngilizce ve Almanca’nın da bulunduğu çeşitli dillerden çeviri yapılabilmektedir.
Ayarların kolayca taşınmasıYandex.Browser, favorilerinizi, görüntülenen sayfaların geçmişini ve diğer ayarlarınızı eski tarayıcınızdan aktarır.

Sitemiz de Bulunan Yandex.Browser Son Sürümü : Yandex.Browser 1.1


Etiketler: , , , ,

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

PROGRAMI İNDİR

Yorumlar

Benzer Programlar