Anasayfa > Genel > Multimedia > VLC Player Full İndir

İNDİRİLME : 122 VERSİYON : 2.0.5 PLATFORM : Windows XP/Vista/7 EKLENME : 11/11/2012 GÜNCELLENME : 07/11/2014 VLC Player Full İndir Facebook'ta paylaş VLC Player Full İndir İçin Yorum Yap

VLC Player Full İndir

VLC Player (VideoLAN) oldukça kullanışlı bir video çalar programıdır. MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, mp3, ogg ve benzeri  birden çok formatı desteklediğinin yanı sıra DVD, VCD ve canlı video izleme gibi özelliği de sağlar. VLC codec paketlerini kendi içinde taşır, bu nedenle ayrı bir codec paketi yüklemenize gerek yoktur. Ücretsiz olan bu program ile başka bir video player kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

GÜNCELLEME : 07.11.2014

VLC (Açılımı VideoLAN Client) tam işinize yarayacak bir medya oynatıcı. Program en popüler ses ve video formatlarını hiçbir sorun çıkarmadan oynatabilme özelliğine sahip.
Ayrıca IPv4 veya IPv6 ağlarında yayın sunucusu olarak da kullanmanıza olanak sağlayan mükemmel bir yayın aracı. İçerisinde birçok gelişmiş özellik bulunan, altyazı desteğini oldukça anlaşılabilir ve kolay bir şekilde veren, film izlerken hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınız, bir çok codec paketi ile tam uyumlu çalışabilen bir medya oynatıcısı karşınızda. 

Özellikleri:

* Ücretsiz, açık kaynak ve çapraz platform desteği

* Sistem codecleri ve birçok popüler video formatı ile uyumlu
* Canlı kayıt imkanı
* Anlık duraklatma ve kare kare ilerletme imkanı
* Hız kontrol özelliği
* HD yüksek kalite medya ve görüntü oynatma desteği
* En yeni ve en popüler formatların tamamını oynatabilme


Bir video dosyası aldığınızda VLC Media Player ile bu dosyayı açmak gerçekten çok kolay. OGG, MP2, MP3, MP4, DivX, XviD, DVD ve daha bir çok formatı destekleyen VLC sayesinde artık format desteklemeyen medya oynatıcılar ile işiniz kalmayacak. Ayrıca bir medya sunucusu olarak da kullanabileceğiniz bu açık kaynak ürünü basit ve kolay bir arayüze sahip.
 
Buyur-indir
 


Etiketler: , , , ,

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Ücretsiz Tam Sürüm

ORJİNAL Sürüm

Virüs Taramasından Geçirildi

En Güncel Sürüm Yüklendi

PROGRAMI İNDİR

Yorumlar

Benzer Programlar